“online

Op.Dr. Mustafa KARAKOÇ

"Kalıcı görme kaybının başlıca nedeni
Diyabet ve Diyabete bağlı göz hastalıklarıdır.
Eğer diyabet hastasıysanız geç kalmadan muayene olun"


Op.Dr. Mustafa KARAKOÇ

1993 yılında Marmara Tıp Fakültesi'nden mezun olan Op.Dr. Mustafa KARAKOÇ;

1999 yılında Kızılay Bayrampaşa Tıp Merkezi Göz Bölümü'nü kurdu. Burada 2006 yılına kadar sayısız Katarakt operasyonu gerçekleştirdi.

2006 yılında kurduğu Düzey Göz Tıp Merkezi'nde halen hasta kabulüne ve ameliyatlarına devam etmektedir.

Başta katarakt ve ön segment (kornea) cerrahisi olmak üzere çok sayıda operasyon yapmakta, yurt içi ve dışında Tıp Kongrelerine katılmaktadır.

Doktorunuzun Yazıları

Doktorunuzu Takip Edin

FacebookTwitterInstagram

GENEL MUAYENE

Lazer Operasyonu

Sadece 15 dk süren bir operasyon ile gözlük ve lenslerinizden tamamen kurtulabilirsiniz. Görme kusurlarını, gözlük ya da lens tedavi etmez, sadece geçici olarak net görmenizi sağlar ancak gelişmiş teknoloji ile uygulanan LASIK operasyonu ile tedavi edilebilir.

DİYABET ve GÖZ

Diyabetik Retinopati

Şeker hastalarında, teşhis konulduğunda mutlaka göz muayenesi yapılmalı, retina normal ise yılda bir kez muayene tekrarlanmalıdır. Diyabetik Retinopati başladığında 3-4 ayda bir takip edilmelidir.

İLERİ TEKNOLOJİ

Katarakt Tedavisi

Göz içi lensinin opaklaşması ile oluşan ve kişilerin yaşam kalitelerini düşüren "Katarakt"ın tek tedavisi cerrahidir, ilaçla tedavisi mümkün değildir. Genelde yaşa bağlı olarak ortaya çıkan katarakt, basit bir operasyonla tedavi edilmekte, hastalar Multifokal göz içi lensleriyle, yakın ve uzak gözlüklerinden de kurtulabilmektedir.