Close

Mart 21, 2019

Avcılar Göz Hastanesi

Avcılar göz hastanesi olan Düzey Göz Merkezi, tüm göz problemlerinizde yanınızda. Avcılar’da 2006 yılından beri sizlere Avcılar E5 yolu üzerinde hizmet veren Düzey Göz Merkezi´nin, Atatürk Havalimanı’na, çevre yollarına, metrobüs hattına yakın olması yurt içi ve yurt dışından gelen hastalarımız için de ulaşım kolaylığı sağlamaktadır.

avcılar-goz-hastanesi

Avcılar Göz Hastanesi

Avcılar’da olan göz hastanesi Düzey Göz Merkezi, hekimleri hastalarımızı, teknolojik cihazlardan faydalanarak, etik değerlerden ödün vermeden, doğru tanı ve tedavi yöntemlerini uygulamaktadır.

İLETİŞİM: 0212 422 48 48

Merkezimizde, polikliniklerimiz ve tetkik odalarının yanı sıra, göz ameliyatları için özel dizayn edilmiş hepa filtreli ameliyathanemiz bulunmaktadır.

Çok kısa süre içinde kalite anlayışımız, tam gün çalışan, deneyimli kadromuz ve halkımızın sürekli artan ilgisi ile daha da güçlendiğimizi biliyoruz. Düzey Göz Merkezi olarak, hasta güvenliğini sağlamak ve hizmet kalitesini yükseltmek hedefimizdir.

Avcılar Göz Hastanesi

Merkezimiz çalışanları olarak, tüm hasta ve hasta yakınlarını anne, baba ya da çocuğumuz gibi ailemizden birisi kabul ediyor ve gelen herkesi ilgi, sevgi, güler yüz ve hürmet ile karşılıyoruz . Her zaman onların rahat etmesi için her zaman gerekeni yapmaya çalışırız.

Merkezimizde hastalarımızın teşhis ve tedavi sırasında aldığı sağlık hizmetinin hijyenik, güvenilir ve kaliteli olmasına dikkat edilmektedir.

Hastalarımız, başka bir kuruluşa ihtiyaç duymadan, göz ile ilgili teşhis, tedavi, tetkik ve ameliyatlarını geniş hizmet yelpazesiyle hizmet veren Merkezimizde gerçekleştirebilmektedirler.

Düzey Göz olarak bugünü bir önceki günden daha iyiye götürmek bilinciyle yolumuza devam edeceğiz.

 

Düzey Göz Merkezi’nde dilerseniz SGK, dilerseniz Özel Sağlık Sigortanızı kullanarak tedavi olabilirsiniz.

  • SSK
  • BAĞKUR
  • EMEKLİ SANDIĞI
  • 657 DEVLET MEMURLARI

Tüm Sigortalar, Tamamlayıcı Sigortalar, Kurumlar ve Firmalar için özel anlaşmalarımız mevcuttur, tüm anlaşmalarımızı görmek için tıklayın.

Avcılar göz hastanesi Düzey Göz Merkezi, Avcılar yan yolda hizmet vermektedir.

Doktorlarımız;

Op.Dr. Mustafa KARAKOÇ

Op.Dr. Cumhure ALTINIŞIK

Op.Dr. Yusufcan YURTSEVER

Op.Dr. Fatma Aygün

 

Doktorlarımız için tıklayın

 

Adresimiz

E-5 Yan Yol Üzeri. Cihangir Mah. Sulukuyu Sok. No:2 AVCILAR / İSTANBUL 

Whatsapp numaramız: 0533 748 40 78

 

Randevu Almak için tıklayın

 

 

 

avcılar-goz-hastanesi

Avcılar Göz Hastanesi

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ONLINE RANDEVU