“online

Op.Dr. Ayşe YILDIZ TAŞ

"Yenidoğan tüm bebeklerin göz muayenesinin
ilk bir ay içinde yapılması
birçok göz hastalığının tanısının zamanında konması
ve başarılı tedavisinde önemlidir"


Op.Dr. Ayşe YILDIZ TAŞ

2008 yılında Kocaeli Tıp Fakültesi'nden mezun olan Op.Dr. Ayşe YILDIZ TAŞ;

Göz Çevresi Estetiği (Oküloplasti), Katarakt ve Refraktif Cerrrahi, Glokom (Göz Tansiyonu), Pediatrik Oftalmoloji, Prematüre Retinopatisi(ROP) alanlarında uzmanlaşmıştır.

Hasta kabulüne ve ameliyatlarına Düzeygöz Merkezi'nde devam etmektedir.

Düzeygöz

Avcılar - İSTANBUL
E5 Yolu Üzeri Cihangir Mah.
Sulukuyu Sok. No:1
Telefon:(0212) 422 48 48
E-Mail: duzeygm@gmail.com
Web Sitemiz: duzeygozmerkezi.com.tr

Doktorunuzu Takip Edin

facebook düzeygöztwitter düzeygözinstagram düzeygöz

ROP

ROP Prematüre Retinopatisi

Doğumdan sonra 4-6 hafta arasında, mutlaka göz muayenesinin yapılması gerekmektedir. Hafiften ağıra doğru, beş evresi bulunan ROP tedavisinde başarı, hastalığın evresi ve bebeğin genel durumu ile ilişkilidir. Erken evrelerde sadece takip yeterli iken, bulgularında kötüleşme olan, evresi ilerleyen bebeklere lazer tedavisi uygulanmaktadır. Bazı bebeklerde tedavi ancak ameliyatla mümkün olmaktadır.

LAZER TEDAVİSİ

Lazer Tedavisi

Sadece 15 dk süren bir operasyon ile gözlük ve lenslerinizden tamamen kurtulabilirsiniz. Görme kusurlarını, gözlük ya da lens tedavi etmez, sadece geçici olarak net görmenizi sağlar ancak gelişmiş teknoloji ile uygulanan LASIK operasyonu ile tedavi edilebilir.

GENEL GÖZ MUAYENESİ

Genel Göz Muayenesi

Birçok göz hastalığı, görmeyi kalıcı olarak etkileyene kadar belirti vermemektedir. Detaylı olarak yapılan genel göz muayenesi ve göz dibi muayeneleri ile kanserden diyabete kadar birçok hastalığın erken teşhisi yapılabilmektedir. Bu yüzden hiçbir şikayetiniz olmasa bile en geç altı ayda bir mutlaka göz muayenesi olmalısınız.