Close

2000'den Fazla Göz Kapağı Ameliyatı Tecrübesi Olan Opr. Dr Yusufcan Yurtseven Düzey Göz Merkezinde Hizmet Veriyor

Randevu Alın

Dr. Yusufcan Yurtseven Hakkında

Opt Dr. Yusufcan Yurtseven, 2004 Yılından bu yana yaklaşık 2000 başarılı göz kapağı estetiği ameliyatı gerçekleştirmiştir. Göz kapağı estetiğinde başarılı sonuçlar almaktadır. Bazen yılların verdiği yorgunluğun giderilmesi bazen de genetik olarak göz kapağı düşük olan hastalarda başarılı müdahaleler ile üstün sonuçlar alınmaktadır.

Göz Kapağı Estetiği Hakkında

Göz Kapağı Estetiği Neden Yapılır?

Yaşlanma belirtilerinin ilk ve en etkili gözlemlendiği göz çevresi, karakteristik özelliklere bağlı olarak kimi kişilerde daha hızlı yaşlanma gösterir. Göz yapısından kaynaklı daha geniş ve yaygın görünümün yanı sıra çukurluk ve torbalanmaya daha müsait göz yapıları bulunur.

Göz Kapağı Estetiği Ne Kadar Sürer?

Blefaroplasit ameliyatları genellikle 30 dakika ile 60 dakika arasında sürer. Bu, göz kapaklarının yapısı, durumu ve kombine uygulamalarla alakalıdır. Alt göz kapağı ameliyatları genellikle 1 ila 1,5 saat arasında sürmektedir. Beraberinde yapılacak yüz estetiği uygulamalarıyla birlikte yapılabilen bir operasyon türüdür.

Göz Kapağı Estetiğinde Anestezi Uygulanır mı?

Üst göz kapağı ameliyatlarında genellikle lokal anestezi uygulanır nacak alt göz kapağı uygulamalarında, genel anestezi uygulanmaktadır. Genellikle rahat, kısa süren ve sonrasında çok fazla ağrı- sızı olmayan bir operasyon türüdür. Ameliyat esnasında ağrı, acı hissedilmez.

Hastalar Ne Diyor?

Mehtap Ç.
Yıllarca kararsız kaldığım ve sonunda karar vermeme Dr. Yusufcan Yurtsever sebep oldu. Değişiklik bekliyordum ama bu kadarı gerçekten hayatımda insanların bana olan bakışı değişti. Kendisine teşekkür ederim.
Mustafa T.
Genetik göz kapağı düşüklüğüm vardı. İnsanların sürekli yorgun musun ? uykunu mu alamadın demesinden sıkılmıştım. Şimdi kendimi çok daha iyi hissediyorum.
Sultan A.
Öncesinde korkularım vardı fakat doktorumuz gereken güveni verdi ve sonuçtan çok memnunum, doktorumuzu herkese tavsiye ediyorum.

Göz Kapağı Estetiği Öncesi ve Sonrası

Göz kapağı estetiği bazı fotoğraflar

Göz Kapağı Estetiği Hakkında Ayrıntılı Bilgi Almak İçin Arayın 0212 422 48 48 Bize Ulaşın
Tepeye Dön
ONLINE RANDEVU