Close

Mart 10, 2019

İstanbul Avrupa Yakası Göz Hastanesi

İstanbul Avrupa Yakası Göz Hastanesi

Avrupa yakası göz hastanesi arasında yer alan Düzey Göz Merkezi yerli ve yabancı, üstün hizmet arayan herkesin bir şekilde yolunun keşiştiği bir göz hastanesidir.

Avrupa yakası göz hastanesi sayıca fazla fakat insanların göz merkezi ziyaretinden önce başlayıp, merkezden çıktıktan sonra hatta tedavi sona erse bile ilgi alaka konularında sorunsuz bir deneyim yaşaması çok az Göz hastanesinde gerçekleşmektedir.

Düzey Göz Merkezi modern teknolojilerin tamamını kullanmayı, uzman kadrosuyla daimi olarak en üst kalite ve hasta merkezciliği ilke edinmiştir.

 

Avrupa Yakası Göz Hastanesi

Avrupa Yakası Göz Hastanesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hem göz sorunlarının ve kusurlarının tedavisinde hem de bazı estetik çözümlerle hastalarının her zaman en iyi tedaviyi almasını sağlamaktadır.

Avrupa yakası göz hastanesi nelerdir? sorusunun cevabı İstanbul Avcılar yan yolda bulunan Düzey göz merkezidir.

Düzey göz merkezi uzman ve deneyimli kadrosuyla, tüm hastane çalışanlarıyla hasta deneyimini en üst seviyeye çıkarma amacı gütmektedir.

Siz de Avrupa Yakasında Göz Hastanesi arıyorsanız arayışınız Düzey Göz Merkezi ile sonlanabilir.

 

2019 yılına geldiğimizde göz hastaneleri günceli ve en son teknoloji ekipman ve bilgi birikimine sahip olmalıdır. Düzey Göz Merkezi tüm bu ihtiyaçları karşılayacak Avrupa Yakası Göz Hastenelerinin başında gelmektedir.

 

Siz de hemen kafanıza takılan ve sormak istediğiniz tüm sorular için Düzey Göz Merkezi iletişim numaralarını arayabilir, whatsapp mesaj hattımızdan da bize ulaşabilirsiniz.

 

TEL: 0212 422 48 48

Whatsapp numaramız: 0533 748 40 78

ADRES: E-5 Yan Yol Üzeri.
Cihangir Mah. Sulukuyu Sok. No:2 AVCILAR

Anasayfaya Dön

Düzey Göz Instagram Hesabı

 

 

Göz Hastalıkları ve Tedavileri

Göz hastalıkları uzmanlığı “göz” olan hekimler tarafından, detaylı muayene ve tetkik sürecinden sonra tespit edilerek tedavi edilir. Gözün katmanları ya da bölümleri, birbirinden çok farklı özelliklere sahip olduğu için gözde çok çeşitli hastalıklar ortaya çıkabilir.

Kornea Hastalıkları

Gözlerimizin en dışta kalan bölümüne “kornea” denir. Bu bölümde ortaya çıkabilecek hastalıklardan bazıları, miyop, hipermetrop, keratokonus.

Katarakt Nedir?

Katarakt, halk arasında en çok bilinen göz hastalıklarından biridir. Gözün içindeki merceğin saydamlığını kaybetmesi, puslu bir görüş ortaya çıkarması durumudur.

Glokom Nedir?

Göz tansiyonun değişkenliğine bağlı olarak, görme sinirini tahrip eden ve kalıcı olarak görmeyi engelleyen göz hastalığıdır. Düzenli muayene ile erken teşhis edilmeli, sonrasında sürekli takip edilmelidir.

Şaşılık Nedir?

En genel açıklaması ile gözlerin paralelliğini kaybetmesi durumudur. Tedavi edilebilen ve görmeyi kalıcı olarak engellemeyen göz hastalıklarından biridir.

Göz Hastalıkları Nasıl Tedavi Edilir?

Göz hastalıkları tedavi süreçlerine ancak uzman doktorunuz karar verebilir. Bu süreçler; ilaç tedavisi, takip, cerrahi müdahale ve lazer cerrahisi şeklinde olabilir. Lazer ile gözlüklerinizden kurtulmanız mümkündür, ancak öncelikle lazere uygun olmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ONLINE RANDEVU